5 trików w makijażu :)

Kilka przydatnych trików, o których musisz wiedzieć...


1. Jasna kreska lub cień w wewnętrznym kąciku  


Zawsze odświeża spojrzenie. Polecamy wszystkie odcienie szarości, błękitu i kremowej bieli (ten także do zmęczonych oczu) Zazwyczaj wewnętrzne kąciki podkreślamy rozświetlającym cieniem lub po prostu rozświetlaczem którego  używamy na kości policzkowe :)2. Nakładanie cieni palcami

Nakładanie cieni palcami jest prostą metodą dzieki której oszczędzimy sobie prania brudnych pędzli :) ten trik stosuj jeżeli jesteś osobą początkującą która nie chce wydawać pieniędzy na pędzle. Cień nakładany opuszkiem palca miejsce przy miejscu jest świetnym rozwiązaniem dzięki któremy możemy uzyskać  trwalszy efekt niż przy tradycyjnej aplikacji :)


3. Błyszczyk na oku


Aby odpocząć od robienia pełnego makijażu oka, nałóż na powieki warstwę tłustego błyszczyku do ust lub po prostu wazeliny . To wygląda świeżo i zmysłowo.


4. Podkład + balsam


To mój pomysł na odkryte ramiona i plecy. Mieszam je w ręku w proporcji 1:2 (podkład do balsamu) Dzięki temu mamy koloryzujący balsam. Przydaje sie w lato ! ;)

5. Większe usta


Jeśli twoja górna warga jest węższa niż dolna i chcesz zatrzeć tę różnicę, przed pomalowaniem ust szminką nanieś palcem minimalną dawkę jasnego cienia na wgłębienie nad wargą pod nosem. Działa!Dzięki temu nasze usta będą powiększone :) XOXO KAŚKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz