Pierwsze wrażenie + recenzja = Pierre Rene Skin Balance


Dzisiaj recenzja podkładu o którym niedawno było bardzo głośno. 
Gama kolorystyczna ma tylko 6 odcieni :) Ja wybrałam najjaśniejszy odcień 20  Champagne.Opis producenta :

Wodoodporny podkład kryjący.
Maskuje wszelkie niedoskonałości cery.
Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry przywracając jej blask i elastyczność.
Unikalna formuła kosmetyku dobrze się wchłania i utrzymuje do 12H.
Po aplikacji skóra staje się promienna i wygląda na młodszą.
Luksusowa formuła zawiera kompleks napinający skórę, ekstrakty roślinne i witaminę E.
Pojemność: 30ml
Termin przydatności po otwarciu: 12 miesięcy


Moje odczucia : 

Test podkładu kiedy używałam tego podkładu będę pisała z datami i mniej wiecej godzinami od-do. i swoje odczucia przy noszeniu. 

20 Marca 2014 godzina 10:00 - 10:15 -  Krem i Koszmar nakładałam gąbeczką... Ciasto na twarzy.  Zmyłam go :) i nałożyłam na krem  i paluszkami... Wyglądał trochę lepiej. Z daleka wyglądał okej natomiast z bliska wyglądał OKROPNIE.... Uwidocznione suche skórki. nic a nic nie zakryte. dalej wyglądał w niektórych miejscach tak jak ciasto. Kolor  tez okazał się kompletną porażką także dla mnie ten podkład miły do testowania nie był...  Wykończyłam pózniej makijaż  pudrem i bronzerem i rozświetlaczem  z bliska i tak wyglądało to okropnie. ale no co zrobić... ale z daleka już wyglądało lepiej.  Niestety przyjemność nie trwała zbyt długo. Mój nos katar i chusteczna zniszczyła cały efekt i ciasto zeszło razem z chusteczką. Byłam niestety zmuszona by cały makijaż zmyć...  

Nie wiem czy chciałabym ten podkład jeszcze używać kiedy kolwiek... 

teraz ustosunkuje się do producenta ... Wodoodporny nie, maskowanie ? Nie...  Dopasowanie do skóry blask i elasrtyczność ? : o Gdyby ten podkład był o ton albo 2 tony jaśniejszy byłby idealny jak na razie NIE.  Utrzymywanie 12 godzin... No chciałabym.  Skóra wyglądająca na młodszą + Promienna  NIE.  


Jak widzicie nic w tym podkładzie jak na pierwszy raz nie zobaczyłam dobrego... ; / A SZKODA bo byłam pełna nadziei i myślałam że można czegoś już po tym podkładzie oczekiwać... Podobno miał być porównaniem do ColorStay z revlon.... 

Ten podkład nie jest zły ale też nie urywa "dupy" ....


25.03.2014  godzina 14:30- 20:05 -   Podkład nałożyłam pędzlem  hakuro h51 Wygladał okej  niestety na początku bylo widać lekkie smugi tego podkładu nie wygląda to zbyt ładnie :) Po wykończeniu makijażu pudrem i bronzerem makijaż wygladał spójnie ;) Z daleka wyglądał na prawdę ładnie ale z bliska było widoczne wszystko. Zrolowane  suche skórki, smugi. Utrwaliłam go  fixerem z kryolanu.  Także podkład powinien wytrzymać długo. Dla mnie kolor jest ciut ciemny :) Ale da się to przeżyć bo przy konturowaniu to tak jakby zanika już więc wygląda ta buzia ładnie. Po nałożeniu wygląda nie za ciekawie ale pózniej daje ładny efekt i tak jakby stapia się z skórą :) Wyglądał później bardzo ładnie :)  Wytrzymał prawie 6 godzin  bez poprawek :) Także moim zdaniem jak na 2 raz było okej :) krycie średnie. 

Ustosunkowanie się do producenta : Maskowanie - średnie. Dopasowanie do skóry. Mniej więcej się nie odcina ale i tak +/- .. Blask NIE Nie nadaje cerze takiego naturalnego blasku i promienistości :).  (utrzymywanie)

Użycie tego podkładu po raz 2  Już jest na pewno lepsze niż pierwszy raz :)  Wygląda dość okej z daleka ale z bliska nadal nie wyglada ten podkład ładnie. ;)


27.03.2014 godzina 14:30 - 22:56 - Podkład nałożyłam tak jak ostatnim razem. i mogę o nim powiedzieć to samo co ostatnio :) Bez poprawek wytrzymał przez  ponad 8 godzin. Kolor okej :) Niestety pomimo tego, że bronzer nałożyłam dość mocno już pod koniec dnia nie było go widać. Podkład moim zdaniem okej :) Ale zobaczymy po dłuższym używaniu ;) jak na razie jest to 3-4 raz  Wygląda dość fajnie  ale zobaczymy po dłuższym stosowaniu jak on na tej skórze  wygląda.


Powracając do kolejnych testowań :) Podkład jest dość dobrym produktem jak za taką cenę. Może za pierwszym  razem nie był on moim ideałem. ale z każdym kolejnym razem nim się stawał. ale poczekajmy jeszcze. Podkład dość dobrze aczkolwiek  średnio kryjący kompletnie nie porównywalny do revlona Colorstay .  Kolor dość ciemny więc nie dla bladych dziewczyn.  Ale warty uwagi.

Jeżeli coś będę chciała jeszcze dodać to zapewne dopiszę tutaj. jak na razie po tym  prawie miesięcznym testowaniu  mam do powiedzenia tylko tyle :)

Dozobaczenia PAAA :* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz