So Special - Wieczorowa propozycja

Witam was serdecznie w kolejnym wpisie w tym miesiącu który niestety za  niedługo się kończy... Szybko przeleciał a już trzeba robić powoli kwietniowych  ulubieńców  ! ; ) 

Dzisiaj jak po tytule możecie się domyśleć  będzie makijaż ; ) 

Dość mocna wieczorowa propozycja. Dla mnie akurat idealny na dzień. Ale zależy od nas samych o jakiej porze zapragniemy go zrobić. 

Makijaż jest dość odważny z mocnym akcentem na zewnętrzny kącik i czarną kreską... Aczkolwiek zachowany w tonacji różu i "fioletu"... 

Wykonany został paletką Sleeka Oh So Special.  


Do wykonania tego makijażu użyłam 2 Cieni z tej paletki i 3 pędzelków ! ; ) 

Okej zaczynamy ! ; ) 


  • Na początek jak zwykle zaczynam od bazy. ( już chyba nie muszę mówić że przedłuża trwałość cienia) :D 
  • Paluszkiem na całą ruchomą powiekę nakładam cień GATEAU  Jest to cień w kolorze różowo- liliowym. W sumie nie umiem go opisać, jest po prostu czarujący :)
  • W zewnętrznym kąciku pędzelkiem typu "kopytko" (maestro 380 r8) Nakładam cień CELEBRATE Cień równie piękny połyskujący ciemny fiolet z nutą brązu. ( jestem cienka w opisywaniu kolorystyki cieni.. :D ) 
  • Oczywiście pędzelkiem do rozcierania rozcieram  ;) Używam do tego celu pudru. dzięki temu łatwiej rozciera mi się cień. 
  • W wewnętrzny kącik nakładam pędzelkiem do brwi ( skośnie ściętym) rozświetlacz z The balm By rozświetlić spojrzenie i ogólnie makijaż ;) 
  • Dolną powiekę od zewnętrznego kącika maluję tym samym cieniem co kącik na górnej powiece CELBRATE   i tym samym pędzelkiem  do brwi co wcześniej. Oczywiście cieniem tym dojade sobie aż do wewnętrznego kącika : ) 
  • Na Górnej powiece namaluję kreskę : ) ( Wszystko zależy od was zróbcie kreske taką jaką umiecie)... U mnie akurat Eyeliner z( Rimmela Scandaleyes).
  • Tuszuję rzęsy tuszem ( u mnie akurat LycraFlex Scandaleyes  Rimmel) 


I to tyle jeżeli chodzi o ten makijaż ;) Prosty i fajny w wykonaniu. A do tego efektowny ! ;) 

Piszcie w komentarzu jak wam się podoba taka propozycja ;) BUZIAKI PAAA :* 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz