Makijaż "Delikatnie" wieczorowy z podkreśleniem dolnej powieki.Dzisiaj kolejna dawka makijażu. Zapraszam na makijaż wieczorowy ale delikatny ponieważ górna powieka  jest zaznaczona bardzo dziennie natomiast dolna powieka jest zaznaczona pięknym niebieskim fioletem. Czyli cieniem niebieskim  opalizującym na  fioletowy. Zapraszam Do wykonania całego makijażu wykorzystam 2 paletki  z firmy sleek. Oh so special oraz Celestial 

 Zaczynamy ! ;) 

  • Na początku na całą powiekę ruchomą jak i dolną nakładam bazę u mnie akurat baza hean stay on. (Jestem w trakcie testowania tej bazy więc na pewno więcej o niej dowiecie się w osobnym wpisie.) 
  • Na całą ruchomą powiekę nakładam cień z paletki Oh So Special  GIFT BASKET nakładam go płaskim pędzelkiem ruchem wklepującym (cienie sleeka mają to do siebie że bardzo często się osypują. Więc taka aplikacja albo aplikacja palcami ułatwi nam ich nakładanie). 
  • Górną granicę tego cienia rozcieram puchowym pędzelkiem i odrobiną cienia WRAPPED UP. 
Przechodzimy do dolnej powieki i do naszej 2 paletki czyli Celestial 

  • Na całą linię dolnej powieki nakładam małym precyzyjnym pędzelkiem cień o nazwie SATURN'S RING jest to piękny niebieski granatowy cień który opalizuje na fioletowo. Nakładam go i tym samym pędzelkiem staram się go delikatnie rozetrzeć w dół. 
  •  W wewnętrzny kącik oka nakładam cień BOW z paletki Oh so special. Ze względu na to iż całe oko jest bardzo rozświetlone to w wewnętrznym kąciku postawiłam na matowy kolor.
Rzęsy tuszuję ulubionym tuszem. 
Brwi akurat tutaj wykonałam paletką z firmy Gosh. 

Mam nadzieję że makijaż przypadł wam do gustu piszcie co sądzicie zapraszam was na zdjęcia i pozostałe makijaże i do następnego :* XOXO KAŚKA.         (Na koniec dodam że w naturalnym świetle bez lampy itd makijaż wygląda na bardziej ciemniejszy)1 komentarz: